Umywalki meblowe

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-24 z 130 pozycji
Aktywne filtry

Filtruj według

Marka keyboard_arrow_down

Marka keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

  • 227,00 zł - 2 206,00 zł

Rodzaj ceramiki keyboard_arrow_down

Rodzaj ceramiki keyboard_arrow_down

Materiał. keyboard_arrow_down

Materiał. keyboard_arrow_down

Szerokość umywalki keyboard_arrow_down

Szerokość umywalki keyboard_arrow_down

Umywalki meblowe

Projektowane w wielu modnych i klasycznych stylach umywalki meblowe dostępne są w kilku standardowych szerokościach: 50, 60, 100 i 120 cm. Oferujemy bogaty wybór modeli o tradycyjnej konstrukcji oraz zlewy bez otworu na baterię. Jest to minimalistyczny i praktyczny rodzaj armatury łazienkowej, która wraz z właściwie dobraną szafką tworzy spójną i efektowną całość. W rezultacie pozostaje wokół duża powierzchnia blatu, którą można wykorzystać jako miejsce do ustawienia stosowanych na co dzień kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych.

Czym się wyróżniają umywalki meblowe?

Często stosowana w wyposażeniu łazienki umywalka meblowa bez otworu na baterię lub klasyczna, o szerokości 120, 100, 60 lub 50 cm jest mocowana do spodniej części blatu szafki i nie spoczywa na jego krawędziach. Są one podtrzymywane za pomocą kleju silikonowego i epoksydowego oraz odpowiednich wsporników, zabezpieczonych śrubami.

Zaprojektowane z myślą o minimalistycznym wyglądzie i komforcie użytkowania łazienki, umywalki nablatowe wyróżniają się płynnym przejściem od zlewu do blatu. Zapewniają w ten sposób elegancką i nowoczesną estetykę i łatwą konserwację. Specjalna technika mocowania sprawia, że ​​toaletka prezentuje się czysto i przejrzyście. Jeśli wybrana misa jest w tym samym kolorze co otaczająca go powierzchnia, zlew będzie wyglądał tak, jakby był częścią blatu.

Umywalka meblowa – jak wybrać?

Rozważając zakup umywalki meblowej standardowej lub bez otworu na baterię, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów, które decydują o komforcie użytkowania, trwałości i walorach estetycznych.

1.    Wykonanie z wysokiej jakości materiału ceramicznego, granitu, marmuru oraz konglomeratu.

2.    Odpowiedni rozmiar: 120, 100, 60 czy też 50 cm, dostosowany do wielkości szafki lub blatu.

3.    Design współgrający ze stylem aranżacji wnętrza.

4.    Liczba umywalek meblowych klasycznych lub bez otworów. Jeśli z pomieszczenia korzysta kilka osób, można rozważyć montaż modelu z dwiema komorami.

Dobrze jest postawić na rekomendowaną markę oraz maksymalnie dopasować styl zlewu do wyposażenia i aranżacji pomieszczenia.

Umywalki meblowe – minimalistyczny design i komfort użytkowania

Ponieważ wszystkie modele umywalek meblowych, z otworem na baterię lub bez, są przymocowane do toaletki od spodu, płyta montażowa jest niewidoczna. Takie rozwiązanie gwarantuje elegancką i modną estetykę oraz wygodę w korzystaniu ze zlewu na co dzień. Brak odsłoniętych krawędzi oznacza mniej miejsca na gromadzenie się zanieczyszczeń. Rozchlapaną wodę można wycierać bezpośrednio do misy. Sprzątanie jest więc łatwe i szybkie.

Na co zwrócić uwagę przy instalacji umywalki meblowej?

Ogromne znaczenie ma właściwy montaż armatury łazienkowej. Umywalka meblowa 50 cm, 60, 100 lub 120 wymaga bezpiecznej i prawidłowej instalacji. Ważne jest, aby:

   postępować zgodnie z dołączoną instrukcją,

   dokładnie oczyścić zlew łącznie z otworem na baterię oraz blat z kurzu i ewentualnych zanieczyszczeń, używając środka czyszczącego zalecanego dla danego materiału,

   stosować wymagany sprzęt i akcesoria, które mogą być dołączone do zakupionego modelu,

   poczekać z rozpoczęciem eksploatacji do momentu aż silikon całkowicie wyschnie, czyli około 24 godzin.

Jeśli umywalka meblowa bez otworu na baterię lub tradycyjna jest prawidłowo zamontowana, może stać się najbardziej użytecznym i przyciągającym uwagę elementem wyposażenia łazienki. Gładka powierzchnia przejścia z blatu do zlewu, o wymiarach 50, 60 czy też 100 cm, jest komfortowa, praktyczna i stylowa.

Dopasuj umywalkę meblową do wyposażenia łazienki!

Płynnie integrująca się z projektem każdej łazienki, umywalka meblowa o szerokości 100, 60 i 50 cm, bez otworu na baterię lub klasyczna nie ma wyróżniających się krawędzi. Ten rodzaj montażu doskonale nadaje się do mniejszych przestrzeni, aczkolwiek wygląda gustownie i nowocześnie także w większych pomieszczeniach. W zależności od tego, czy wybrany model jest mocowany do toaletki czy do blatu, ceramiczny zlew zwiększa dostępną powierzchnię użytkową. Powstałą przestrzeń można wykorzystać na dodatkowe miejsce do przechowywania akcesoriów i kosmetyków, a także do stworzenia minimalistycznej aranżacji wnętrza.