Blog - co nowego?

Massi

Chcesz stworzyć w Twoim mieszkaniu prawdziwą oazę spokoju – zaciszne miejsce, w którym możesz dbać o higienę, a przy tym cieszyć się jego wysmakowaną aranżacją? Jeśli jesteś wrażliwy na piękno i nowe trendy w urządzaniu łazienek są zgodne z Twoim gustem, armatura łazienkowa marki Massi zdecydowanie jest dla Ciebie.

label

Elita meble

Polska marka funkcjonująca już od lat 90., która podbiła również rynek zagraniczny dzięki partnerstwu biznesowego z hiszpańską grupą Royo.

label

Minimalizm w łazience

Minimalistycznie zaaranżowane łazienki, oprócz aspektu estetycznego, mają również stronę praktyczną: są po prostu wygodne w utrzymaniu. Nieduża ilość wyposażenia oraz wysoki poziom funkcjonalności sprawiają, że sprzątanie jest proste, szybkie i wygodne.

label

Łazienka w stylu loftowym

Styl loftowy został zapoczątkowany, gdy wielkie przestrzenie poprzemysłowe zaczęto przerabiać na wnętrza mieszkalne. Początkowo, działania takie podejmowali głównie artyści, jednak boom na styl loftowy w krótkim czasie opanował również innych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Nie trzeba było wiele czasu, by również inne kraje oszalały na punkcie tego typu urządzania wnętrz. Jednak o czym pamiętać, by stworzyć perfekcyjną łazienkę w stylu loftowym?

label

Wanna z funkcją chromoterapii

Męczący tydzień w pracy niejednokrotnie może dać znać o sobie uporczywym bólem kręgosłupa, a także dużym, chronicznym zmęczeniem. Codzienny natłok obowiązków oraz zimna, wietrzna pogoda sprawia, że każdy z nas zaczyna marzyć o SPA. Na czym polega chronoterapia? Jakie korzyści płyną z tego zabiegu?

label

Łazienka w stylu boho

Początki stylu boho sięgają XVII — wiecznej Francji. Pomimo upływu czasu nadal znajduje on swoich zwolenników zarówno w modzie, jak i we wnętrzach. Boho pochodzi od słowa la bohème co z francuskiego oznacza cyganerię — artystów żyjących według własnych zasad. Po rewolucji francuskiej wielu z nich straciło swój majątek, co zmusiło ich do minimalistycznego stylu życia, przeciwstawnego do ówcześnie panujących norm. Artyści nosili zatem luźne, często zniszczone i niemodne ubrania, a wnętrza urządzali dostępnymi przedmiotami, nie zważając na modę. To, co było dla nich najważniejsze to swoboda w tworzeniu, niezależność i ... wolność.

label

Łazienka w stylu glamour

Gdyby aranżacyjny styl glamour przyrównać do smacznego i wykwintnego dania, to w jego skład wchodziłyby przepych, nowoczesność, elegancja i... odrobina klasyki. Co więcej, ta forma stylizacji wnętrz, charakteryzuje się olbrzymią transparentnością. Oznacza to, że można za jej pomocą przyozdobić każdy rodzaj wnętrza, w tym łazienkę. Jak to zrobić? Na to pytanie odpowie niniejszy poradnik.

label

Firma Deante działa na rynku już prawie od 30 lat

Szukając wysokiej jakości produktów do łazienki i kuchni, warto postawić na te marki Deante. Jej produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością, solidnym wykonaniem, objęte są też długoletnią gwarancją, a to dopiero początek zalet.

label

Corsan - unikalny design

Aranżacja łazienki może okazać się nie lada wyzwaniem, ale z dobrej jakości wyposażeniem o nieprzeciętnych walorach estetycznych wszystko staje się dużo łatwiejsze. Ma je w swojej ofercie polska marka Corsan. Wieloletnie doświadczenie w branży i bezustanny rozwój firmy przekłada się na możliwość zaoferowania produktów skrojonych na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

label

Z czego wynika renoma marki Sanplast?

Wybierając produkty do łazienki, warto mieć na uwadze przede wszystkim wysoką jakość wykonania, trwałość, bezpieczeństwo, komfort użytkowania, unikalny design. Nie trzeba ich daleko szukać, bo ma je w swojej ofercie firma Sanplast.

label