Umywlaki nablatowe

Jest 546 produktów.

Pokazano 1-24 z 546 pozycji
Aktywne filtry

Filtruj według

Marka keyboard_arrow_down

Marka keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

  • 142,00 zł - 3 208,00 zł

Rodzaj ceramiki keyboard_arrow_down

Rodzaj ceramiki keyboard_arrow_down

Kolor ceramiki keyboard_arrow_down

Kolor ceramiki keyboard_arrow_down

Materiał. keyboard_arrow_down

Materiał. keyboard_arrow_down

Szerokość umywalki keyboard_arrow_down

Szerokość umywalki keyboard_arrow_down

Umywlaki nablatowe

Jednym z najnowszych trendów w aranżacjach łazienkowych są praktyczne i uniwersalne umywalki nablatowe. Dodają one modnego i oryginalnego looku i zapewniają komfort użytkowania. Dostępne są zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne modele, o większych rozmiarach, albo małe, dostosowane do niewielkich przestrzeni. Wykonuje się je z materiałów ceramicznych lub kamiennych, marmuru, szkła, drewna lub stali nierdzewnej. Mają kształt okrągły, owalnyprostokątny, a nawet trójkątny. Duża dowolność kolorystyczna pozwala na dopasowanie czarnej, białej, srebrnej lub złotej misy do stylu każdego pomieszczenia.

Czym wyróżniają się umywalki nablatowe?

Niewątpliwie podnoszące wrażenia estetyczne umywalki nablatowe: prostokątne, owalne lub okrągłe, są rodzajem stojącego, małego lub większego zlewu. Kamienny, ceramiczny lub drewniany, jest montowany bezpośrednio na powierzchni szafki łazienkowej. W przeciwieństwie do klasycznych modeli meblowych, czarnych lub białych, nie wymaga on instalacji w blacie lub pod nim. Może zapewnić wiele korzyści, więc warto rozważyć jego wybór podczas planowania aranżacji domu.

Umywalki nablatowe jako sposób na ciekawą stylizację łazienki

Chcąc poprawić wygląd łazienki lub projektując jej wnętrze, można wziąć pod uwagę zlew umieszczany na powierzchni szafki. Biała lub czarna umywalka nablatowa owalna, prostokątna czy też okrągła, mała lub duża, prezentuje się stylowo i efektownie odmienia wygląd wnętrza. Kamienna, ceramiczna bądź szklana, stanowi ciekawy i ekskluzywny element pomieszczenia. Bogactwo dostępnych kształtów, kolorów oraz zastosowanych materiałów konstrukcyjnych sprawia, że można dopasować misę do wybranej stylizacji. Jeśli po jakimś czasie koncepcja wyglądu łazienki ulega zmianie, łatwość instalacji umożliwia

bezproblemowy demontaż i wymianę na inny, czarny, biały, złoty lub srebrny model – prostokątny, okrągły lub owalny.

Wszechstronne umywalki nablatowe do każdej łazienki

Najpopularniejszym typem ceramicznej i kamiennej umywalki nablatowej jest mała lub większa, okrągła miska. Jednak zlew ten można kupić w wielu innych opcjach, np. w owalnej czy też prostokątnej z prostymi lub rozkloszowanymi krawędziami. Dostępne są też modele o oryginalnej, awangardowej prezencji, inspirowanej naturą i sztuką. Różne opcje głębokości i szerokości zlewu dają możliwość decydowania o wyglądzie modelu. Dzięki temu biała lub czarna umywalka nablatowa kamienna, ceramiczna czy też drewniana, perfekcyjnie dopełnia aranżację każdej łazienki.

Duża lub mała umywalka nablatowa – sposób na przestronną łazienkę

Zlew, instalowany na powierzchni blatu, pozwala na zwiększenie dostępnej przestrzeni w szafce łazienkowej. Tradycyjne, czarne lub białe modele wpuszczane zajmują część miejsca w meblach, przeznaczonych do przechowywania kosmetyków pielęgnacyjnych, ręczników lub środków czystości. Okrągła, owalna czy też prostokątna, duża lub mała umywalka nablatowa kamienna, bądź ceramiczna jest praktycznym i wygodnym pomysłem na wystrój, zwłaszcza gdy pomieszczenie jest niewielkie. Nie zajmuje ona także miejsca, tak jak czyni to model wolnostojący.

Umywalka nablatowa kamienna

Używaną od tysięcy lat, wciąż popularną wersją zlewu łazienkowego jest duża lub mała umywalka nablatowa kamienna czarna, biała, srebrna lub złota. Jedne z najpopularniejszych, naturalnych, wytrzymałych i odpornych na wilgoć skał, wykorzystywanych do projektowania luksusowo i wyjątkowo prezentujących się modeli owalnych, okrągłych, bądź prostokątnych, to m.in.: granit, marmur, onyks, bazalt, steatyt i trawertyn. Tego rodzaju armatura świetnie sprawdza się w inspirowanym naturą nowoczesnym wystroju domu. Jest ona łatwa w utrzymaniu w czystości i perfekcyjnym, nienaruszonym stanie.

Postaw na modną i komfortową kamienną umywalkę nablatową!

W porównaniu z innymi opcjami armatury łazienkowej ceramiczna bądź kamienna umywalka nablatowamała lub duża, ma zwykle wyższe boki. Większa wysokość pomaga zapobiegać wylewaniu się nadmiaru wody ze zlewu i rozchlapywaniu jej na blat. Duże modele okrągłe, prostokątne lub owalne są również bardziej przestronne niż inne rodzaje zlewów i mogą być używane do szerokiego zakresu zastosowań.