• -35%
Bateria umywalkowa elektroniczna z systemem mieszania stal Slim Tres (20261320AC)

Bateria umywalkowa elektroniczna z systemem mieszania stal Slim Tres (20261320AC)

3 826 zł Zniżka 35%
(najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2487 zł)
2 487 zł
Koszt wysyłki: GRATIS
Ilość

  • Towar objęty gwarancją Towar objęty gwarancją
  • Towar zabezpieczony do transportu Towar zabezpieczony do transportu
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Tres
20261320AC

Bateria elektroniczna umywalkowa z systemem mieszania wstępnego, uruchamiana przez czujnik podczerwieni, to zaawansowane technologicznie rozwiązanie do łazienki. System mieszania wstępnego pozwala na ustalenie preferowanej temperatury wody, co zapewnia komfortowe i spersonalizowane doznania podczas korzystania z umywalki. Uruchamianie baterii przez czujnik podczerwieni gwarantuje higieniczne użytkowanie, eliminując konieczność dotykania uchwytów.

Bateria zawiera 2-drożny zawór mieszający, który umożliwia precyzyjną kontrolę nad temperaturą wody oraz elastyczne węże (numer referencyjny: 19250730), co zapewnia pewne i łatwe podłączenie do źródła wody.

Wykończenie chromowane nadaje baterii elegancki i nowoczesny wygląd, jednocześnie ułatwiając jej utrzymanie w czystości. Bateria posiada zasilanie elektryczne, które może być zasilane zarówno z sieci elektrycznej, jak i na baterie, co daje elastyczność w wyborze źródła energii.

To zaawansowane technicznie rozwiązanie, które łączy wygodę, higienę i nowoczesny design, sprawiając, że korzystanie z umywalki staje się bardziej komfortowe i efektywne.

Wykończenie Stal; dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi w stali, bateria dodaje nowoczesności i stylu umywalce

Slim- wystylizowane, smukłe linie dla nieporównywalnej ekskluzywności. Smukłość ekskluzywnej serii Slim i elegancja wykończenia podkreślają ich wyrafinowanie i wyjątkowy, osobisty i współczesny styl.

Zdjęcia mają charakter poglądowy.
Dostępny
Opis
Kolor baterii
stal szczotkowana
Typ baterii
umywalkowa
Montaż baterii
standardowa
Rodzaj baterii
bateria stojąca
Specyficzne kody

Armatura Tres wyposażona w głowicę ceramiczną lub klasyczny zawór zamykający objęta jest 5 letnią gwarancją szczelności modułu sterującego, licząc od daty dostawy. Niniejsza gwarancja daje prawo do bezpłatnej wymiany części, które z powodu wad materiałowych lub wad powstałych w procesie są niesprawne.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem, nieprawidłowym zainstalowaniem, zabrudzeniami wody i sieci kanalizacyjnej, (rdza, piasek, kamień wodny), manipulowaniem osób niewykwalifikowanych, lub wynikłych ze zdarzeń losowych.

Reklamację należy zgłosić w punkcie zakupu, załączając kartę gwarancyjną i paragon. Poniższa gwarancja nie obejmuje ewentualnych strat wynikających z nieprawidłowego zainstalowania i użytkowania armatury

Tres, nie daje również prawa do odszkodowania za powyższe straty.

Na powierzchnie malowane lub złocone, elementy wyposażenia armatury: słuchawki, węże prysznicowe, napowietrzacze i przełączniki ciśnieniowe ( wylewka - prysznic) gwarancja wynosi 1 rok.

Niestosowanie filtrów siatkowych przy instalacji zaworów kątowych baterii powoduje utratę gwarancji.