Kabiny półokrągłe

Jest 283 produktów.

Pokazano 1-24 z 283 pozycji
Aktywne filtry

Filtruj według

Marka keyboard_arrow_down

Marka keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

Cena keyboard_arrow_down

  • 808,00 zł - 5 280,00 zł

Dłuższy bok keyboard_arrow_down

Dłuższy bok keyboard_arrow_down

Kolor profili keyboard_arrow_down

Kolor profili keyboard_arrow_down

Kolor szkła keyboard_arrow_down

Kolor szkła keyboard_arrow_down

Powłoka ochronna keyboard_arrow_down

Powłoka ochronna keyboard_arrow_down

Wejście keyboard_arrow_down

Wejście keyboard_arrow_down

Wersja keyboard_arrow_down

Wersja keyboard_arrow_down

Wysokość keyboard_arrow_down

Wysokość keyboard_arrow_down

Krótszy bok keyboard_arrow_down

Krótszy bok keyboard_arrow_down

Kabiny półokrągłe

Do małych, jak i większych łazienek kabiny prysznicowe półokrągłe, w tym te, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, to rewelacyjne rozwiązanie! Zapewniają one dostatecznie dużo miejsca, by komfortowo wziąć prysznic, a jednocześnie – dzięki swojemu kształtowi, nie zajmują wiele przestrzeni w pomieszczeniu. W asortymencie sklepu Poprostulazienki.pl dostępne są modele o najróżniejszych wymiarach, w tym najpopularniejszych 80x80 i 90x90 cm. Proponujemy też warianty z brodzikiem, bez niego, z drzwiami przesuwnymi lub uchylnymi. Jeśli więc poszukujecie Państwo podobnych rozwiązań – zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym na tej stronie!

Dlaczego warto wybrać kabiny półokrągłe?

Bez wątpienia duży atut kabin prysznicowych to komfort ich użytkowania – szybki prysznic bez przejmowania się tym, że podłoga na zewnątrz zostanie zachlapana, jest jak najbardziej możliwy! Po wyjściu spod strumienia wody można spokojnie dalej zadbać o siebie.

Ogromną zaletę, jaką mają już przede wszystkim półokrągłe kabiny prysznicowe np. z drzwiami przesuwnymi, stanowi fakt, że zajmują one relatywnie niewiele miejsca w porównaniu z modelami prostokątnymi, a jednocześnie – dają dość dużo przestrzeni, by wygodnie się umyć. To znaczna korzyść, biorąc pod uwagę fakt, że prysznic zazwyczaj stawia się w łazienkach o mniejszej powierzchni. Bez wątpienia na plus należy też zaliczyć fakt, że dostępne są one w różnych wymiarach – od 70 do nawet 100 cm, przy czym do najpopularniejszych należy kabina prysznicowa półokrągła z brodzikiem o bokach 90x90 lub 80x80 cm. A to wciąż tylko część atutów tego rozwiązania!

Kabiny prysznicowe do każdej łazienki

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór takich zabudów – zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i design. Mamy idealne propozycje dla mniejszych pomieszczeń, gdzie liczy się każdy centymetr wykorzystanej powierzchni. W takie miejsce rewelacyjnie wpisze się np. półokrągły prysznic o boku 70x70 lub 80x80 cm. Do nieco większej łazienki zaś doskonały wybór będzie stanowić kabina prysznicowa 90x90, wyposażona w drzwi przesuwne. Montuje się je na specjalnych rolkach, co pozwala łatwo je ściągnąć i dokładnie wyczyścić.

Jeśli natomiast poszukujecie Państwo prysznica (także z brodzikiem), w którym będziecie mieli pełną swobodę – zachęcamy do przejrzenia największych propozycji, dostępnych w naszym sklepie. Półokrągłe zabudowy prysznicowe o wymiarach 100x100 cm to z jednej strony gwarancja maksymalnego komfortu w trakcie korzystania z natrysku, a z drugiej – imponujący element wystroju łazienki, jaki z pewnością będzie zwracać i przykuwać uwagę.

Warto zauważyć, że w prezentowanym asortymencie dostępne są modele np. 80x80 czy 90x90 cm nie tylko z półokrągłymi drzwiami przesuwnymi. Atrakcyjnym rozwiązaniem są też zabudowy wyposażone w skrzydła uchylne, zapewniające większą wygodę w użytkowaniu. W sprzedaży znajdują się warianty jedno- oraz dwustronne. Zalecamy to rozwiązanie do miejsc, gdzie przed kabiną prysznicową znajduje się dość przestrzeni, by przy otwieraniu nie zawadzać o inny obiekt.

Kabina z brodzikiem czy bez?

Decyzja o tym, czy wyposażona w przesuwne, czy uchylne drzwi kabina półokrągła np. 90x90 powinna być z brodzikiem lub bez niego, jest bardzo istotną kwestią. Wiele zależy od indywidualnego projektu łazienki, jaki Państwo założyliście. W wielu przypadkach klienci wybierają modele wyposażone w ten element, gdyż stanowi to kompletną armaturę, wymagającą jedynie podłączenia do odpowiednich instalacji. Jednak w sprzedaży mamy także zabudowy bez brodzika, które znakomicie spisują się tam, gdzie w podłodze zastosowano odpływy liniowe.

Zróżnicowany, zawsze efektowny design

Niezależnie od tego, czy decydujecie się Państwo na półokrągłe kabiny prysznicowe 90x90 lub 80x80, z drzwiami przesuwnymi czy uchylnymi i – w końcu – z brodzikiem albo bez niego – liczy się również design. Sięgając do naszej oferty, klienci mają gwarancję, że odnajdą tu zabudowy zachowane w najróżniejszych stylach i o odmiennej kolorystyce – profili oraz szkła. Dzięki temu łatwo odnajdzie się prysznic do łazienki nowoczesnej, klasycznej lub nawiązującej do loftu i innych nurtów wnętrzarskich. Dlatego już teraz zapraszamy do bliższego zapoznania się z katalogiem produktów.